HAKKINDA2021-03-18T18:38:01+03:00

HAKKINDA

WEARIGA hayatına moda ve estetiği entegre etmeye çalışan ve farklı arkaplanlardan gelen beş arkadaşın bir araya gelmesiyle başlayan bir proje aslında. Z kuşağının giyim, güzellik ve estetik anlayışını yansıtan bu platformda bizlerin amacı tarzımızla kendimizi ifade etmek ve bunu daha iyi yapmak için çıktığımız arayışı sadece birbirimizle değil, herkesle paylaşmak.

Fotoğraf: Amanda Vick, Unsplash

WEARIGA nasıl çalışır?

WEARIGA; içerik üreticilerimizin paylaştığı moda ve güzellik hakkında bilgilendiren ve kapsamlı yazıları sizinle paylaşır.

Instagram’da da sizleri hem yazılarımızdan hem de gelişmelerden haberdar ediyoruz!

Öğren, yaz, paylaş!

Bu sloganla hareket eden ekibimizin her yazarı Amerika’dan Çin’e, İtalya’dan Güney Kore’ye gelişmeleri takip etmeye ve sizlere sunmaya hafta hafta devam ediyor.

YAZILAR

Bunun yanında yazarlarımızın iki haftada bir yazdığı yazılara göz atarak çeşitli konularda bilgi sahibi olabilir veya onları daha iyi anlayabilirsiniz. Çeşitli konularda yazdığımız yazılar kişisel moda anlayışımızdan ünlülerin -ve hatta K-pop idollerinin bile- tarzına yönelik okumalardır.

tüm yazıları gör
yazarlarına göre ayır

Bahar-Yaz 2021, Bölüm I: Renkler

By |Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |

Selam, tekrardan WEARIGA’ya hoşgeldiniz. Bu okuduğunuz sezonla alakalı ilk yazı olacak. Bu ay pandemi yaşamının Türkiye’deki birinci yılını [...]

Go to Top